Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2023
-1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці триває навчання з грамотного користування генераторами
05 грудня 2022, 21:18
У Вінниці триває навчання з грамотного користування генераторами

Вчасно заправити, контролювати рівень пального, заряджати акумулятор, знати, коли його запускали востаннє. Грамотно користуватись генератором – навчають вчителів шкіл, де є «пункти незламності». Майстер-класи проводять фахівці обслуговуючої компанії.  

Здавалося, залили пальне, натиснули кнопку –  та й усіх справ. Втім, аби у випадку відключення світла, електрогенератор не підвів – потрібно задовольнити усі його примхи. Адже в критичний момент -  іншої альтернативи немає.

Генератори використовують для укриття, для освітлення. Тож людина, яка відповідає за його роботу, повинна мати базові знання, як із ним поводитись, - каже інструктор Анатолій Тищук.

Вчасно заправити та контролювати рівень пального, заряджати акумулятор, знати, коли його запускали востаннє. Правильно обслужити альтернативне джерело електрики – навчають вчителів шкіл, де є «пункти незламності».

Треба розуміти, що витрати генератора - близько 3,5 літри на годину, тому скільки пального залишилось треба тримати на особливому контролі, - говорить Анатолій Тищук.

Генератор потрібно запускати бодай раз на тиждень для підзарядки батареї. 

Вчителі кажуть, що  постійно тестують генератори у пунктах обігрівання при школах. Готуються до морозів.

У Вінниці триває навчання з грамотного користування генераторами

У Вінниці “пункти незламності” облаштували не лише в ліцеях, а й у бібліотеках, підліткових клубах, великих спортивних школах, торговельних центрах.

Генератори – це основне. В нас 14 шкіл з великими генераторами, вони забезпечать гаряче харчуванням, - каже заступниця вінницького міського голови Галина Якубович. - Десять пунктів діє на базі бібліотек, там генератори допоможуть обігріти приміщення, підзарядити телефони.

Загалом у громаді вже розгорнули понад 100 точок обігріву. Та і на цьому не зупиняються. Знайти найближчий “пункт незламності” можна на онлайн-мапі, яку розробили фахівці Вінницької міської ради.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар