Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2021
16,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці судовий охоронець створив з гіпсу двометрового козака та встановив його біля управління.
21 липня 2021, 15:02
У Вінниці судовий охоронець створив з гіпсу двометрового козака та встановив його біля управління.

20 липня, біля приміщення Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, що по вулиці Родіона Скалецького, встановили двометрову статую запорізького козака. З гіпсу її створив співробітник інстанції.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Вінницькій області.

«Козацтво – це гордість української нації. Козаки стали тією силою, яка впродовж століть пильно стояла на сторожі свободи і гідності України як незалежної суверенної держави. Символічно, що скульптура українського воїна, про хоробрість та винахідливість яких ходять легенди, тепер є своєрідним талісманом судових охоронців Вінниччини» - зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області Євгеній Прудиус.

Для самого автора образ запорозького козака, для якого була «над усе честь і слава, військова справа» уособлює в собівсі ті якості, які мають бути у справжнього захисника України. Адже за часів Запорозької Січі будь-який злочин проти чиєїсь чесності негайно карали. До речі, стіни будівлі Територіального управління також прикрашені його роботами – картинами, виконаними із гіпсу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар