Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 травня 2021
16,8 °C
дождь

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «МИСТЕЦЬКІ ВИХІДНІ ОНЛАЙН»
12 червня 2020, 14:36
У ВІННИЦІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «МИСТЕЦЬКІ ВИХІДНІ ОНЛАЙН»

«Мистецькі вихідні онлайн» - це можливість весело відпочити та зануритися в світ інтелектуальних пригод. У рамках цього проєкту працівники Вінницької міської централізованої бібліотечної системи щосуботи розміщують у спільноті Viber «Мистецькі вихідні онлайн» цікаву та корисну інформацію, щоб весело та драйвово провести свій вільний час.

 

У минулі роки проєкт «Мистецькі вихідні» реалізовувався на майданчиках перед міськими бібліотеками. У зв'язку з карантином масові заходи проводити заборонено. Тому було прийнято рішення провести цей проєкт онлайн.

 

Приєднатися у Viber до групи «Мистецькі вихідні онлайн» можна за посиланням https://cutt.ly/ay9gyrV . Тут щосуботи на вінничан чекають конкурси та розваги, вікторини і флешмоби, віртуальні подорожі, майстер-класи, онлайн-квести та багато іншого.

 

Наприклад, нещодавно до Міжнародного дня казок була підготовлена серія цікавих активностей. Серед них – вікторина з подарунками, майстер-клас з виготовлення закладинки, тематична добірка книг тощо. Бажаючі можуть пройти вікторину на знання англійської мови «У світі чарівної казки», спробувати казкотерапію.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар