Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ РЕМОНТУЮТЬ АРКУ НА ВХОДІ ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ З ВУЛИЦІ ГРУШЕВСЬКОГО
26 травня 2021, 15:05
У ВІННИЦІ РЕМОНТУЮТЬ АРКУ НА ВХОДІ ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ З ВУЛИЦІ ГРУШЕВСЬКОГО

На початку травня розпочались ремонтні роботи вхідної групи до Центрального парку культури імені Леонтовича з боку вулиці Грушевського. З колон арки вже зняли старе вапно, пошпаклювали та будуть фарбувати водостійкою фарбою. Декоративні елементи будуть відновлювати.

Центральний парк імені Леонтовича є однією з візиток міста. Його алеями полюбляють гуляти не лише вінничани, а й гості. Щоб він мав гарний вигляд і людям було приємно у ньому перебувати, періодично проводять ремонт його об'єктів. Так, у 2013 році запрацював відреставрований фонтан https://cutt.ly/xnq0EOZ У 2017 році оновили мозаїку біля арки. У 2018 році розпочалась реконструкція вхідної групи до Центрального парку: укріпли арку, відремонтували сходи, замінили конструкції «парасольок», встановили вуличні меблі, зробили фонтан тощо.

SV_09680.jpgВхідна арка з боку вул. Грушевського була збудована ще наприкінці 50-60-х років XX століття. Вона була зведена за проектом архітекторки Музи Новакової. За більш ніж пів століття проводили лише косметичний ремонт цього об'єкту.

«У цьому році було вирішено зробити більш грунтовні відновлювальні роботи Змінювати дизайн арки не будуть, адже вона є частиною архітектурного ансамблю парку», – каже в.о. директора департаменту комунального господарства міської ради Юрій Семенюк.

SV_09684.jpgНаразі тут робітники вже зняли з колон старе вапно. Тепер шпаклюють колони, потім прокриють водостійкою фарбою. Демонтували пошкоджені декоративні частини конструкції, зробили їх автентичну форму.

Завершити ремонт арки планують до середини червня.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар