Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
22,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці реконструювали стару бібліотеку на Малих Хуторах
01 лютого 2021, 17:03
 У Вінниці реконструювали стару бібліотеку на Малих Хуторах

У Вінниці завершили капітальний ремонт бібліотеки-філії №16 на вулиці Бучми. В аварійному приміщенні замінили дах, встановили нові вікна й двері, утеплили фасад, а в бібліотеку провел воду та каналізацію.

«Це бібліотека-філія №16 на вул. Бучми. Минулого року вона розташовувалась у старій аварійній будівлі, а зараз має відремонтоване гарне приміщення. Тепер заклад не впізнати, кажуть мешканці Малих Хуторів і чекають на відкриття читальні – адже вона єдина у цьому мікрорайоні», – повідомляється в дописі мера.

За словами Сергій Моргунова, основні будівельні роботи завершили наприкінці минулого року. В приміщенні замінили дах, встановили нові енергозберігаючі вікна та двері, утеплили фасад та оздобили його. Також в бібліотеку підвели воду та каналізацію, адже досі у приміщенні зручностей не було.

«Модернізували систему опалення. Також зробили невелике перепланування, виділивши зони для активностей та відпочинку, адже до того тут були тільки велика читальна зала та абонемент. Триває налагодження роботи інженерних комунікацій, а потім оновлене приміщення обладнають сучасними меблями та технікою. Тож незабаром колектив справлятиме новосілля», – повідомляє міський голова.

Також в дописі зазначено, що наступним етапом реконструкції стане благоустрій прилеглої території. Це буде зона відпочинку та простір для проведення заходів «open-air».

«Зазначу, що за останні п’ять років капітально відремонтували сім бібліотек, які зі звичайних читалень перетворились в інтегровані культурно-освітні центри. Важливо, щоб вінничанам було цікаво і приємно відвідувати бібліотеки, а персоналу комфортно працювати», – підкреслює Сергій Моргунов.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар