Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці проведуть відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв
19 квітня 2021, 16:19
У Вінниці проведуть відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв

27 квітня у Вінниці проведуть відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). Змагання проходитимуть в СК «Нокаут», що по вулиці Батозька, 2. Відвідувачів просять дотримуватися карантинних правил.

Початок об 11-й годині.

«Організатори запрошують усіх охочих спортсменів взяти участь у відкритому чемпіонаті Вінницької області зі змішаних бойових мистецтв. Ці змагання слугуватимуть прямим відбором кращих бійців для збірної області. Вона візьме участь у чемпіонаті України, який відбудеться 14-15 травня у м. Києві», – йдеться у повідомленні.

Довідка.

Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) - вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає до себе засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Їх основу складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, дзюдзюцу тощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які у своїй більшості походять із країн Сходу, ММА не несе в собі духовного або релігійного навантаження.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар