Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці презентували проєкт "дороговказу" на найближчі 10 років
28 січня 2021, 15:53
У Вінниці презентували проєкт "дороговказу" на найближчі 10 років

Учора, 27 січня, у Вінниці презентували проєкт "Стратегії 3.0". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням  на пресслужбу вінницької  міської ради. 

Наголошується, що "Стратегія 3.0" – це план розвитку Вінниці на наступні 10 років, до її розробки були залучені представники громадськості, влади, бізнесу, наукової спільноти, молоді, іноземних експертів та мешканців громади. Якщо в попередньому стратегічному документі – "Вінниця –2020" головною тезою було "сучасне, комфортне, європейське місто успішних і усміхнених людей", то тепер Вінниця має стати "містом-магнітом".

Масштабне обговорення стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року розпочалося в червні минулого року. Презентував проєкт Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов, окресливши основні пріоритети Стратегії 3.0.

"Перші три пріоритети – базові, в центрі – муніципальні  інвестиції разом з новими технологіями і іншими факторами підвищення якості усіх послуг. Цифровізація муніципального простору покликана покращити функціонування усіх сфер міста. Другий пріоритет фокусується на забезпеченні жителів громади якісними софт-послугами. Третій пріоритет покликаний забезпечити громаду сучасною інфраструктурою. Два наступні пріоритети пов’язані з сучасними ідеями. Це і зелена економіка (зі смарт-спеціалізацією), і сучасний, безпечний, сталий простір (з акцентом на блакитну і зелену інфраструктуру). Ці два пріоритети допоможуть дати місту нову якість. "Вишенька на торті" – пріоритет 6: фактично те, що базується на попередніх п’яти і власне реалізує візію міста-магніта, сприяє його просуванню і закріплення міста у "вищій лізі" українських міст",  – підкреслив директор депатраменту.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар