Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці працівники «Вінницязеленбуд» розпочали висаджувати дерева по вулиці Пирогова
11 листопада 2022, 16:56
У Вінниці працівники «Вінницязеленбуд» розпочали висаджувати дерева по вулиці Пирогова

Колектив МКП «Вінницязеленбуд» активно працює, аби в теплу пору року радувати гостей міста та вінничан зеленими насадженнями. Сьогодні, 11 листопада, працівники підприємства висадили 57 кленів, а наступний рік планують висадити ще близько 50 дерев, аби повністю засадити дану алею.

«Ця сторона вулиці досить сонячна, що як раз і полюбляє дане дерево. Тут велика кількість сонячного проміння, тому дерева будуть почувати себе чудово», – розповідає очільниця КП «Зеленбуд» Тетяна Прибиш.

Тетяна Прибиш, яка керує міським комунальним підприємством «Зеленбуд» півроку, розповіла, що під час висадки дерев додають спеціальні кульки гідрогелю для затримання вологи, а також спеціальні стимулятори росту. «Це сприяє приживлюваності саджанців. Для кращого поливу біля дерева монтують спеціальну трубу, завдяки якій вода одразу потрапляє до коріння».

Наразі працівники підприємства висаджують дерева і в центральній частині міста, на вулицях Замостянській, Грушевській, Театральній, Артинова, Соборній, та на майдані Незалежності.

Також «Вінницязеленбуд» розпочала посадку дерев у парку Хімік. На сьогоднішній день вже висадили 23 ясени вузьколистих та 55 бересклетів форчуна. Найближчими днями планують висадити там ясен звичайний, та велику кількість кущів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар