Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-1,0 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
У Вінниці погодили перейменування обласної бібліотеки. Носитиме ім'я історика Валентина Отамановського
25 листопада 2022, 14:32
У Вінниці погодили перейменування обласної бібліотеки. Носитиме ім'я історика Валентина Отамановського

У Вінниці погодили перейменування обласної наукової бібліотеки. Заклад позбувся у назві згадки про російського вченого Климента Тимірязєва. Натомість книгозбірня носитиме ім'я історика Валентина Отамановського. 

Відповідне рішення схвалили депутати Вінницької обласної ради під час сесії 25 листопада, повідомили редакції сайту Vinbazar.com у пресслужбі. 

З вересня по жовтень тривало відкрите голосування за зміну назви обласної бібліотеки. Найбільше голосів отримав варіант присвоєння імені історика, автора першого в Україні історико-правового монографічного дослідження Вінниці Валентина Отамановського. Більшість депутатів підтримали перейменування. 

Нова назва бібліотеки вимагає приведення у відповідність документів. Тож директору Вінницької обласної універсальної бібліотеки доручили здійснити всі організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також статуту, викладеного в новій редакції.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар