Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 квітня 2021
13,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці планують відремонтують приміщення інклюзивно-ресурсного центру. Виділили на це мільйон гривень
02 липня 2020, 15:15
У Вінниці планують відремонтують приміщення інклюзивно-ресурсного центру. Виділили на це мільйон гривень

У Вінниці планують відремонтувати приміщення інклюзивно-ресурсну центру №2 для дітей з особливими освітніми потребами, який на сьогодні розташовано на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів. Для цих потреб під час сесії міської ради 26-го червня з бюджету виділили мільйон гривень.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Інклюзивно-ресурсний центр запрацював у Вінниці з вересня 2019-го року. Для закладу виділили на базі школи окреме приміщення за адресою: вулиця Замостянська, 51, але воно потребує капітального ремонту, тому в міській раді й ухвалили рішення щодо виділення коштів.

Загалом, активно займатись інклюзією у Вінниці розпочали з 2007-го року. З того часу в місті постійно працюють над створенням належних умов щодо надання послуг дітям з особливими освітніми потребами та підвищення їхньої соціальної адаптації.

«Два роки тому у Вінниці було створено КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 ВМР» по вулиці Келецькій, 59. Наразі спеціалісти ІРЦ 2 працюють на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів з дошкільним відділенням ВМР. Для зручності відвідувачів центру, що проживають у лівобережній частині нашого міста, для роботи закладу виділено будівлю за адресою Замостянська, 51. Але це приміщення потребує капітального ремонту з заміною мереж, вікон, влаштуванням перестінок, внутрішнє опорядження тощо», – каже директор департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

У комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №2», за аналогією першого ІРЦ, проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей (2-18 років) з особливими освітніми потребами. За її результатами, кожній дитині у закладі освіти розроблятимуть індивідуальні програми розвитку, в яких буде передбачено кількість корекційно-розвиткових занять. У центрі надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.

Також відбуватимуться консультації для педагогічних працівників навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, а також для батьків дітей з особливими потребами. З цією метою проводитимуть конференції, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар