Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
11,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці планують відкрити пункт прокату засобів реабілітації
16 жовтня 2020, 15:06
У Вінниці планують відкрити пункт прокату засобів реабілітації

У Вінниці відкриють пункт прокату засобів реабілітації. Розмістять його при Територіальному центрі соціального обслуговування. Вінничани, які потребують інвалідні візки, ходунки, палиці та інші засоби реабілітації зможуть взяти їх на прокат. Щоб отримати ці засоби, треба буде звернутися до пункту прокату та надати відповідну довідку лікаря.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

«Видача засобів реабілітації здійснюватиметься на безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаватимуться одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів (копія паспорту, ідентифікаційного коду та довідка лікаря, про потребу особи в певному засобі реабілітації).

 

 

Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами, відповідно до укладеного договору. Договір буде у двох примірниках – один залишається в Терцентріів, інший – у людини, яка бере ці засоби», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

У пункті прокату засобів реабілітації знаходитимуться речі, якими уже користувалися вінничани, але вони в гарному стані і можуть бути корисними ще комусь. Після закінчення строку прокату засобу реабілітації, їх буде потрібно повернути до пункту прокату в робочому стані.

Територіальний центр соціального обслуговування розташований по вул. Соборна, 50. Детальну інформацію можна дізнатися за тел: 67-05-97.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар