Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці планують відкрити офіс міжнародної організації з гуманітарного розмінування
07 квітня 2022, 21:40
У Вінниці планують відкрити офіс міжнародної організації з гуманітарного розмінуванняУ Вінниці планують відкрити офіс міжнародної організації з гуманітарного розмінування

Сьогодні, 7 квітня, відбулась зустріч міського голови Сергія Моргунова з керівництвом ДСНС області та представниками організації Halo TRUST. Обговорювали плани щодо створення у Вінниці офісу цієї організації, яка займається гуманітарним розмінуванням.

У центрі, який планує створити організація Halo TRUST, хочуть проводити навчання фахівців з розмінування і згодом направляти їх туди, куди буде потрібно. Про такі наміри сьогодні повідомила керівниця програми в Україні - Мейрі Кеннінгем.

«Ми неурядова організація, займались гуманітарним розмінуванням у 26 країнах світу. Працюємо у тих країнах світу, де був або відбувається конфлікт. В Україні у нас понад 400 фахівців. Наша основна мета – рятувати життя», – каже Мейрі Кеннінгем.

Ми чудово розуміємо, що один з елементів війни росії проти України також створення небезпечних ситуацій в умовно мирних містах. Це і питання провокацій, зокрема – дзвінків про замінування, і наше завдання швидко реагувати щодо перевірки. У разі виявлення небезпечних речовин і предметів – необхідне швидке і ефективне розмінування.

Під час зустрічі представили й керівника вінницького офісу, ним стане заступник керівника програми в Україні - Іраклі Читанава.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар