Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2020
17,1 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці підхопили ідею архітектора Плясовиці зробити вулицю Грушевського пішохідною зоною
27 серпня 2020, 17:09

У Вінниці на День Незалежності з 14:00 до 21:00 години вулиця Грушевського від Архітектора Артинова до Театральної була перекрита для громадського транспорту. Активісти за підтримки міської ради таким чином досліджували використання простору між Вежею і Центральним Парком.

«Це другий етап дослідження в рамках проекту ГРУШЕВСЬКОГО_OPEN_STREET, ініційованого ГО “VINCYCLE”. На першому етапі активісти виявили великий потенціал пішохідності даної вулиці. Другий етап дослідження має на меті дослідити, яким чином буде використовуватися вулиця при обмеженому русі транспорту, як зміниться динаміка використання простору пішоходами і як це може вплинути на місцевий бізнес», - зазначено в дописі.

Але ідея створення у Вінниці пішохідної зони саме з такими пропозиціями, які ініціювала громадська організація була запропонована ще два роки тому архітектором Віталієм Плясовицею.

«Есть идея о создании в Виннице полноценной пешеходной улицы.

Любой туристический город от малого до большого имеет такую улицу. Это плацдарм для создания еще одного общественного пространства.

В нашем городе я вижу улицу Грушевского пешеходной. Она соединит парк Горького со сквером Козицкого. Да, есть проблемы и может для кого-то неудобства, но при желании их легко решить!

Но зато сколько плюсов. Для винничан и туристов. Сколько можно создать новых локаций! В какой бы город Европы мы бы не приехали, обязательное посещение это - пешеходная улица», - зазначено в дописі Плясовиці, який опубліковано в 2017 році.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар