Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 квітня 2021
13,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці організовують для гідів курси з англійської. Участь в навчанні безкоштовна
13 жовтня 2020, 14:53
У Вінниці організовують для гідів курси з англійської. Участь в навчанні безкоштовна

З 26 жовтня у Вінниці розпочнеться безкоштовне навчання для гідів. Під час 9-тижневих мовних курсів з англійської учасники та учасниці зможуть удосконалити свої навички та адаптувати власні екскурсії англійською мовою. Участь в проекті безкоштовна, але кількість місць ‒ обмежена. Реєстрація триває до 20 жовтня.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, учасників та учасниць відбиратимуть за рівнем англійської та мотивацією.

Мовні курси розробили на факультеті іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Курс організований з метою вдосконалення розмовної англійської гідів та екскурсоводів, адаптації їх турпродуктів на англійську мову.

Як зазначають в міськраді, завдяки можливості удосконалити свої навички та адаптувати власні екскурсії англійською мовою, гіди підвищать свою конкурентоспроможність і зроблять місто більш відкритим та пристосованим для іноземних туристів.

Навчання зможуть пройти гіди-практики та екскурсоводи Вінниці.

Усі охочі долучитися до навчання мають обов’язково заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/tc53HatFFmJbNKk17. Реєстрація триватиме до 20 жовтня. Кількість учасників та учасниць обмежена. Про відбір організатори повідомлять до 23 жовтня.

Точний розклад занять визначать після відбору учасників та учасниць. Всі учасники та учасниці отримають сертифікати про проходження мовних курсів для гідів.

Захід відбудеться в рамках проекту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який реалізує ГО «Спілка підприємців «СТІНА» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проект має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар