Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 квітня 2020
9,6 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці на продовження ремонту Замостянської планують виділити близько 89 мільйонів
28 травня 2019, 14:13

Цього року у Вінниці продовжується капітальна реконструкція по вулиці Замостянській. На другу чергу будівництва готові виділити майже 90 мільйонів гривень. 

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради опублікував закупівлю на другу чергу реконструкції вулиці Замостянської – від вулиці Стеценка до Стрілецької. На ці роботи готові виділити щонайбільше 89 970 367 гривень, однак сума може знизитися після проведення торгів. До речі, кошти знайшли у міському та державному бюджеті.

Наразі на ділянці тривають підготовчі роботи: вже забрали огородження алеї, зрізали дерева, прибрали лавки, урни та асфальт. Частину ділянки огородили від пішоходів. Далі планується реконструкція проїзної частини та трамвайних колій, облаштують три посадочні платформи. Відповідно, оновлять контактну мережу.

Після всіх робіт візьмуться за благоустрій алеї: облаштують тротуар та озеленять. На цій ділянці планують висадити 114 гостролистих кленів, 21 сріблястий клен та ще 35 кленів породи Фрімана. На алеї також з’явиться 50 горобин, а для квітів встановлять спеціальні контейнери. До того ж передбачено створити систему автоматичного поливу. Для містян облаштують 40 лавок та 31 сміттєву урну. Окрім цього передбачено встановлення шести комплексів для прибирання за собаками.

Вздовж алеї встановлять 36 нових вуличних світильників та 25 камер відеонагляду. Для велосипедистів облаштують окрему доріжку.

Вказано, що завершити роботи необхідно до травня 2020 року. Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Відкритий аукціон з визначення виконавця робіт заплановано на 11 червня.

Нагадаємо, що реконструкція першої черги вулиці, від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка, розпочалась навесні минулого року та тривала до осені.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар