Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці на двох вулицях в районі Кореї збудували нову мережу каналізації
07 червня 2021, 16:52
У Вінниці на двох вулицях в районі Кореї збудували нову мережу каналізації

У Вінниці тривають роботи з будівництва мереж каналізації. Нещодавно проклали труби на ділянці по вул Грохольських та завершені роботи по 1 провулку Бестужева, що на Кореї. Також триває будівництво по вулиці Кутузова у мікрорайоні Старе місто.

У Вінниці триває реалізація перспективного плану будівництва каналізаційних мереж у приватному секторі. Адже підключення будинків до централізованої мережі водовідведення для мешканців набагато зручніше та економніше, ніж використання вигрібних ям.

На минулому тижні  завершено будівництво мережі каналізації на ділянці по вул. Грохольських. А саме, від 1-го провулку Бестужева до каналізаційно-насосної станції, яку планується збудувати в поточному році по 2-му провулку Бестужева. Тут збудовано 175 метрів погонних мереж каналізації. Також нещодавно завершено й будівництво водовідведення по 1-му провулку Бестужева - збудовано 144 м.п, – каже заступник директора департаменту  міського господарства Олександр Зімбовський.

Ці роботи  виконувались за програмою співфінансування, де частина коштів надається з бюджету громади, решту – збирають самі жителі  цих вулиць. Завдяки будівництву мережі каналізування по 1-му провулку Бестужева та на ділянці по вул. Грохольських  у майбутньому близько 70 приватних будинків матимуть можливість доєднатись до нової централізованої мережі.

Також будівництво мереж каналізації ведеться і на Старому місті в  квартальному  комітеті  "Добробут". У цьому році тут прокладено 140 погонних метрів мережі каналізації по вул. Кутузова. Роботи продовжуватимуться.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар