Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Вінниці на балконі дев’ятиповерхівки виявили 40 кажанів
17 лютого 2022, 15:39
У Вінниці на балконі дев’ятиповерхівки виявили 40 кажанів

У багатоповерхівці на вулиці Максимовича господарі однієї з квартир виявили летючих мишей. Тварини оселилися на балконі. Серед речей виловили понад чотири десятка кажанів. 

Власники помешкання викликали зооволонтера Олександра Островського. Хлопець виловив летючих мишей та сьогодні доглядає за ними. 

“11 лютого мені зателефонували та повідомили, що на балконі є кілька кажанів, але, коли я приїхав та ретельніше перевірив, виявилося, що там 40 особин, дві з яких вже мертві. Всі тварини ослаблені та мають малу вагу. Я займаюся їхнім відгудовуванням та відновленням. Тварини відносяться до виду “Вечірниця руда” та занесені до Червоної книги України”, - розповів редакції сайту Vinbazar.com Олександр Островський. 

Хлопець представляє у Вінниці Український центр реабілітації рукокрилих, який знаходиться в Харкові. За його словами, кажани могли потрапити на балкон з горища через щілину, тому що квартира знаходиться на останньому поверсі. Згодом господарі передали ще 4 тварини, які з’явилися вже після його візиту. 

Очевидно через потепління, яке прийшло до Вінниці протягом останнього тижня, летючим мишам здалося, що настала весна і вони почали вилазити з місця, де зимували. 

“Тварини почувають себе добре та навіть почали самостійно їсти. Після того, як вони цілком відновляться, планую доставити у Харків, де їх додатково оглянуть, запишуть дані та окільцюють. Після цього випустимо у природу. Серед них немає травмованих особин, тому вони можуть повернутися у звичне середовище для життя”, - зауважує Олександр. 

Зооволонтер зауважує, що кажани все частіше обирають для зимівлі місця проживання людей. Їх знаходять на горищах, у підвалах та промислових приміщеннях. 

Зграї кажанів на балконах також виявляють регулярно. Цьогоріч подібний випадок стався у Дніпрі, де під обшивкою знайшли 700 особин. А одну з найбільших колоній з 1700 мишей виявили у Львові. Випадок стався у 2019 році.    

У Вінниці на балконі дев’ятиповерхівки виявили 40 кажанів (Фото+Відео)

 

У Вінниці на балконі дев’ятиповерхівки виявили 40 кажанів (Фото+Відео)

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар