Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2021
29,1 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці міську владу просять звернутися до «Укрзалізниці», аби відновили курсування денних електричок «Жмеринка – Козятин»
21 вересня 2020, 16:08
У Вінниці міську владу просять звернутися до «Укрзалізниці», аби відновили курсування денних електричок «Жмеринка – Козятин»

19 вересня вінничанин зареєстрував петицію до міської ради, в якій просить звернутися до АТ «Укрзалізниця» з проханням відновити курсування денних електричок за напрямком «Жмеринка – Козятин». Як зазначає автор звернення, на сьогодні люди змушені приїжджати до Вінниці лише ранковими та вечірніми електричками, що створює додаткове навантаження на міський транспорт в години-пік та позбавляє громадян вибору.

«На даний час напрямки до Козятина та Жмеринки обслуговують лише ті приміські електрички, які прибувають до Вінниці вранці та ввечері. Курсування денних електричок через Вінницю АТ «Укрзалізниця» не відновила і досі. Відповідно, це позбавляє вибору людей, які змушені приїжджати до Вінниці цими електричками у години пік і створює додаткове навантаження на міський транспорт, коли пересічні вінничани саме дістаються до місця роботи чи навчання. З метою вирішення проблеми та диверсифікації пасажиропотоків прошу скерувати офіційне звернення виконкому Вінницької міської ради до Укрзалізниці з проханням відновити курсування денних електричок у сполученні Жмеринка — Козятин. Це надасть можливість вибору часу мешканцям Вінниччини, які приїжджають до обласного центру з тих чи інших причин, і, відповідно, зменшить навантаження на міський громадський транспорт у години-пік», – пише вінничанин у своєму зверненні.

Аби петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. Поки що звернення набрало 4 голоси.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар