Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2021
16,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінниці експонується виставка унікальної емалі
19 травня 2021, 14:02
У Вінниці експонується виставка унікальної емалі

Учні майстерні – студенти Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка та художньої студії Арт-Креатив під керівництвом Олександри Барбалат у 2019-2021 рр.

Про це йдеться у дописі на сторінці художнього музею у Фейсбуці.

В рамках виставки провели майстер-клас у техніці гарячої емалі який відвідала голова Вінницької обласної профспілкової організації працівників культури, депутат Вінницької обласної ради Тетяна Побережна.

«Майстерня Сонця» була заснована в 2014 році. На сьогодні це перша та єдина в Україні дитячо-юнацька емальєрна школа, де навчають таким складним та рідкісним технікам, як візантійська художня гаряча емаль і ебру.

Запрошуємо на виставку творчих робіт юних митців, які вражають високим професіоналізмом, майстерністю, неповторністю, різноманітністю фактур та сюжетних композицій!», – йдеться в повідомленні.

Олександра Барбалат – відома художниця, член Національної спілки художників України, майстер декоративно-прикладного мистецтва, ювелір-емальєр, член Міжнародної організації «BRATERSTWO», автор науково-дослідного проєкту «Золотий Гамаюн», куратор художніх проєктів, викладач ювелірного мистецтва Київського університету ім. Бориса Грінченка, учасник та переможець численних міжнародник і всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар