Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2021
9,9 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
У ВІННИЦІ ДІЄ ПУНКТ ПРОКАТУ, ДЕ ВІННИЧАНИ МОЖУТЬ ВЗЯТИ У КОРИСТУВАННЯ ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ
28 січня 2021, 16:02
У ВІННИЦІ ДІЄ ПУНКТ ПРОКАТУ, ДЕ ВІННИЧАНИ МОЖУТЬ ВЗЯТИ У КОРИСТУВАННЯ ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Ходунки, ортопедичні ліжка, колісні крісла, шведська стінка, столики приліжкові, – такі засоби реабілітації вінничани можуть взяти у користування у пункті прокату, який діє при Територіальному центрі соціального обслуговування. Наразі ним скористалось 24 людини. Особливо  великим попитом у громадян, які не можуть самостійно пересуватися, користуються крісла колісні. Ними забезпечено 13 людей.

В листопаді 2020 року у Вінниці розпочав свою роботу пункт прокату засобів реабілітації https://cutt.ly/Ij9i0hh . Як розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова, видача засобів реабілітації здійснюється на безоплатній основі.

У пункті прокату знаходяться речі, якими уже користувалися вінничани, але вони в гарному стані і можуть бути корисними ще комусь. Це засоби реабілітації, якими були забезпечені люди з інвалідністю за рахунок держави і в яких ще не закінчився термін використання.

Завдяки пункту цими речами зможуть користуватись вінничани, які їх потребують, але через те, що інвалідність не встановлено, не мають права на їх забезпечення за рахунок держави. Після закінчення терміну прокату засіб реабілітації потрібно буде повернути в робочому стані.

На даний час у пункті прокату є 32 засоби реабілітації. Серед них крісла колісні, ортопедичні ліжка, ходунки.

Територіальний центр соціального обслуговування розташований по вул. Соборна,50.  Детальну інформацію можна дізнатися за тел: 67-05-97.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар