Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 квітня 2021
12,6 °C
ясно

Новини

Вінниця
У Вінниці День міста будуть святкувати три дні. Локації будуть по всьому місту
17 серпня 2020, 12:56
У Вінниці День міста будуть святкувати три дні. Локації будуть по всьому місту

Цього року День міста у Вінниці будуть проводити в іншому форматі, ніж зазвичай. Все через ситуацію із поширенням коронавірусу. Свято «розгорнуть» на три дні по різних точках міста, щоб унеможливлювати велике скупчення людей. Кожна локація матиме свою програму, яку оприлюднять ближче до Дня міста.

Про це під час брифінгу 14 серпня повідомив міський голова Сергій Моргунов, – йдеться на сайті Вінницької міської ради.

«Все залежить від того, у якій ми будемо карантинній «зоні». Ми маємо надію, що якщо ситуація буде відбуватися так як зараз, то День міста відбудеться. Ми отримували багато звернень від людей щодо відкриття фонтанів, вінничани запитували, чому не зробили День Європи тощо. Люди втомилися і хочуть відпочити – я їх розумію, тому що фактично з березня у місті не проводилось жодних масових заходів. Але водночас ми не можемо ризикувати здоров’ям вінничан, тому що епідемія не закінчилась.

Тому ми прийняли рішення в цьому році проводити День міста не так, як було завжди – коли всі святкові локації знаходяться у центрі міста одна біля одної. А розвести це все у три дні і зробити локації по території всього міста», – каже Сергій Моргунов.

У середмісті Вінниці буде лише дві локації – площа майдану Незалежності та Центральний парк. Решта будуть по мікрорайонах. Зокрема, локації будуть в мікрорайонах Сабарів, Пирогово, Вишенька (на проспекті Космонавтів), Поділля – на Фонтанній площі. На Старому місті працюватимуть дві локації: площа Шкільна та територія колишнього санаторію Коцюбинського.

Також свої локації будуть на лівому березі: Площа Перемоги, вулиця Київська – біля 29 школи та мікрорайон Зулінського – на стадіоні «Темп». Як зазначив міський голова, туди буде організовано підвіз бажаючих жителів Десни на свято, щоб вони також могли взяти участь у відзначенні Дня міста. Буде організовано локації також і на Тяжилові.

Кожен святковий майданчик буде працювати у свій день свята. І матиме свою програму. Департамент культури ближче до 11-13 вересня оприлюднить всю інформацію детально про всі локації, щоб кожен бажаючий зорієнтувався, в який день і куди у своєму мікрорайоні він захоче прийти на День міста.

Всі три дні свята в центральному парку триватиме Міжнародний фестиваль повітроплавання та «Vinnitsia FoodFеst». З дотриманням усіх санітарно-протиепідемічних вимог.

Раніше ми писали, що комунальне підприємство Вінницької міської ради «Центр концертних та фестивальних програм» проводить тендер на закупівлю послуг з організації та проведення Дня міста у Вінниці а 2020 році. Очікувана вартість – 1, 590 млн грн.

Програму свята можна прочитати ТУТ.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар