Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У швейцарській церкві пролунав Гімн України у виконанні співачки з Вінниці
14 червня 2022, 14:21
У швейцарській церкві пролунав Гімн України у виконанні співачки з Вінниці

Українська музика звучить по всій Європі. Гімн України у церкві Швейцарії виконала співачка, родом з Вінниці, яка виступає під сценічним іменем Ольга Россі. Її голос знають майже всі українці по саундтреку до програми «Світське життя», а тепер слухають європейці.

«Українцям вдається показати, що ми не тільки люди, які потребують допомоги, але самі допомагаємо і розвиваємо країни, в яких тимчасово живемо. До речі, тема зібрання швейцарців була «Біженці доповнюють місцеву культу і збагачують своїми талантами», - розповів  Ігор Куксенко, засновник та керівник гурту LAFESTA, солісткою якого є Ольга.

Ольга народилась у Вінниці. Закінчила у Вінниці музичну школу за класом бандури. З 11-ти років була солісткою капели бандуристів. У 2011 році із червоним дипломом навчання у Національній музичній академії ім. Чайковського (київська консерваторія) за класом академічного вокалу. Вона першою в Україні почала створювати і співати оперу в форматі електронної і лаунж музики. І була першою у світі оперною співачкою, яка грає на лазерній арфі. Ольга є переможницею телевізійного шоу «Україна має талант» у 2021 році.

Можливо не всі вінничани знають Ольгу в обличчя, але її голос точно знайомий кожному українцю. Вона є авторкою і виконавицею відомого саундтрека до програми «Світське життя» та лаунж версії Гімну України, який щодня відкривав ранкові ефіри відомих радіостанцій. Її голос звучав у саундтреках «HD Fashion TV» і «Madrid Fashion Week».

Зараз жінка з донькою тимчасово живе у Швейцарії і виступає з програмою стильної української музики по всій Європі та виступає на благодійних заходах, під час яких збирають кошти для допомоги Україні.

 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар