Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У середмісті Вінниці розпалили багаття
20 травня 2021, 15:44
У середмісті Вінниці розпалили багаття

У Вінниці, по вулиці Келецька, виявили порушників, які палити сміття. Дим у середмісті помітили співробітники Муніципальної варти.

«Ось у такий спосіб вирішили "прибрати"громадяни по вул. Келецькій, неподалік від Plaza Park. Проте, завершити цей процес їм завадили інспектори Муніципальної варти, які помітили дим і оперативно прибули на місце події та склали протокол про адміністративне правопорушення за ст 152 КУпАП на організатора спалювання», - повідомляють у Муніципальній варті Вінниці.

Нагадаємо, на порушників, які ігнорують правила благоустрою, складають протоколи про адмінправопорушення відповідно до статті 152 КУпАП. Розмір штрафів складає від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності.

За тим, аби у місті не спалювали сміття , ситуацію щодня моніторять вісім робочих груп. Патрулюють вулиціз 8 ранку до 21 години.

«До мобільних груп також залучаються працівники комунальних служб. Так і квартальних комітетів. Також працівники інших департаментів. Ми складаємо адміністративний протокол і направляємо на розгляд адміністративної комісії. Вона розглядає протоколи, і відповідним чином приймає рішення. Люди сплачують штраф», - вже розповідав нам Юрій Еленіч, головний інспектор відділу комунального благоустрою Муніципальної варти Вінницької міськради.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар