Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 лютого 2020
3,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
У “Родині” планують придбати автомобіль для мобільного кінотеатру
22 листопада 2019, 12:34

Вінницький кінотеатр”Родина” планує у 2021 році придбати авто для перевезення мобільного кінотеатру. Це дозволить демонструвати фільми в окремих закладах й установах міста та віддалених районів Вінницької міської ОТГ.

Про це йдеться в “Стратегії розвитку міського комунального підприємства «Кінотеатр «Родина», яку затвердили сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Як пояснила Галина Боднар, директорка кінотеатру “Родина”, апаратура для мобільного кінотеатру в “Родини” вже є, але автомобіль для її транспортування відсутній. Тож коли він з’явиться, жителі вінницької ОТГ, наприклад, пацієнти лікарень та учні шкіл чи коледжів зможуть час від часу ознайомлюватись з творами кіномистецтва. Такі покази відбуватимуться всередині відповідних закладів, а автомобіль виконуватиме роль транспорту.

В “Родини” уже був такий пересувний кінотеатр з 1986 по 1998 роки. Тоді він демонстрував фільми в лікарнях та інших закладах міста. Переміщати його в ті роки дозволяв автомобіль “ЛуАЗ” – розповіла директорка.

Тематика фільмів буде різною, однак Галина Боднар закцентувала увагу на демонстрації соціально направлених фільмів, наприклад тими, що порушуватимуть тему боротьби з наркотиками тощо. Водночас директорка зазначила, що “мобільні” покази будуть здійснюватись за умови знімання в Україні таких фільмів.

Директорка сподівається, що кошти на придбання автівки все ж закладуть в міському бюджеті на 2021 рік.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар