Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2021
12,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині проведуть капітальний ремонт стадіону ДЮСШ «Авангард»
02 червня 2020, 15:11
У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині проведуть капітальний ремонт стадіону ДЮСШ «Авангард»

В області триває робота в напрямку реалізації проєктів «Великого будівництва».

Сьогодні, 1 червня, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський оглянув територію міського стадіону ДЮСШ «Авангард» у Калинівці.

Нагадаємо, що в рамках «Великого будівництва» заплановано проведення капітального ремонту цього спортивного об’єкта, що надасть можливість забезпечити належні умови для проведення занять.

«Це надзвичайно важливий об’єкт для мешканців Калинівської об’єднаної  територіальної громади. Саме тому велике значення має конструктивна позиція та тісна співпраця органів місцевого самоврядування та органів державної влади задля успішної реалізації цього проєкту. Вкрай важливо провести капітальний ремонт стадіону за усіма сучасними вимогами», - зазначив Владислав Скальський.

За словами очільника області, найближчим часом планується остаточне узгодження проєктних рішень щодо проведення ремонтних робіт на території стадіону.

«Безперечно, ми будемо докладати максимум зусиль для того, щоб розпочати роботи якомога швидше і забезпечити якісне відновлення цього об’єкта спортивної інфраструктури за всіма вимогами», - прокоментував голова обласної державної адміністрації.

Про значення проєкту для місцевих мешканців та про роботу дитячої юнацько-спортивної школи розповів директор ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук: «Загалом, передбачено проведення ремонтних робіт усіх тих об’єктів, які знаходяться на міському стадіоні. Зокрема, це і бігова доріжка, огорожа стадіону, гімнастичний і волейбольний майданчики, а також глядацька трибуна. Для мешканців громади цей об’єкт є вкрай важливим, адже чимало місцевих жителів, а особливо молодь, дбають про своє здоров’я та приходять сюди, щоб підтримати фізичну форму. Коли ці всі роботи будуть виконані, то це справді буде потужний прорив як для нашого містечка, так і для об’єднаної територіальної громади загалом, враховуючи те, що на території нашої громади функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи».

За словами Сергія Грепечука, в ДЮСШ «Авангард» займаються 294 дитини, з якими працює 10 тренерів. Переважно тут тренуються мешканці Калинівської ОТГ.

У дитячо-юнацькій спортивній школі функціонує  4 відділення: відділення волейболу (дівчата) відділення баскетболу (юнаки), а також відділення футболу та хокею на траві.

У ДЮСШ «Авангард» підготовлено багато спортсменів, які виборюють призові місця на змаганнях різного рівня, включаючи міжнародні.

Реалізація проєкту з капітального будівництва стадіону надасть можливість не лише поліпшити підготовку для спортсменів, а й залучити місцевих мешканців до здорового способу життя.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар