Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 грудня 2020
0,1 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
У “Подільському зоопарку” створять парк роботодинозаврів
23 жовтня 2020, 16:34
У “Подільському зоопарку” створять парк роботодинозаврів

У “Подільському зоопарку” запланували створити парк роботодинозаврів. Механічні фігури динозаврів відправлять до Вінниці з Китаю наприкінці жовтня.

На фейсбук-сторінці “Подільського зоопарку” повідомили, що велетенські механізовані тварини зустрічатимуть відвідувачів на вході у зоопарк. Наразі там триває будівництво вхідної групи з офісною будівлею.

– Анкілозавр, трицератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки, – йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що 24 такі фігури є у “Парку Живих динозаврів в Буковелі”. Як вони виглядають, дивіться у відео:

У “Подільському зоопарку” також повідомили, що на земельній ділянці, де “житимуть” роботодинозаври у Вінниці, вже почали розбивати дендропарк. Сьогодні, наприклад, там висадили велетенську білу ялицю, а за кілька днів територію озеленять ще кількома деревами.

– Поряд [з ялицею] вже височіють 14 вічнозелених дерев. Переважно це сосни і туї. Прикрасою і родзинкою парку є тис ягідний і каштан їстівний. […] Висаджують їх за сучасними технологіями, які дозволяють рослинам швидко адаптуватись до нових умов, – повідомили у зоопарку.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар