Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У перукарнях Вінниці безкоштовно обслуговують внутрішньо переміщених осіб.
06 квітня 2022, 21:05
У перукарнях Вінниці безкоштовно обслуговують внутрішньо переміщених осіб.У перукарнях Вінниці безкоштовно обслуговують внутрішньо переміщених осіб.

Тисячі людей, які втекли від бомбардувань і обстрілів російських окупантів, знайшли прихисток у Вінницькій громаді. Кожен з них потребує підтримки та допомоги. Поряд із соціальним забезпеченням від держави, допомогою з житлом та гуманітарною підтримкою, деякі перукарні Вінниці почали надавати безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

«Для того, щоб отримати безкоштовні послуги у перукарні, потрібно пред’явити довідку внутрішньо переміщеної особи, або документ, що посвідчує місце реєстрації в межах територій, де ведуться активні бойові дії», – зазначила директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Отримати консультацію та зареєструватися на безкоштовні перукарські послуги можна в будні дні з 9:00 до 12:00 за номером телефону 0432-50-90-43. Крім того, за цим номером телефону можна дізнатись, які саме перукарні надають безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар