Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2022
27,7 °C
ясно

Новини

Вінниця
У новорічну подорож двоповерховим автобусом вирушили маленькі вінничани
20 грудня 2021, 18:20
У новорічну подорож двоповерховим автобусом вирушили маленькі вінничани

До Дня Святого Миколая та з нагоди початку різдвяно-новорічних свят у Вінниці презентували інтерактивну екскурсію "Новорічна подорож по-вінницьки".

Вінницька міська рада запросила дітей віком від п'яти до 12 років пізнати місто з незвичного ракурсу – другого поверху екскурсійного автобусу-кабріолету, що став улюбленою атракцією вінничан та туристів у цьому році.

19 грудня відбулися дві розважально-пізнавальні подорожі. Обидві тривали по годині, а їх програма була адаптована під вік учасників: перша екскурсія – для дітей 5-8 років, друга – 9-12 років, — інформує Вінницька міська рада.

Понад 100 маленьких вінничан поринули у яскраву новорічну подорож разом з героями-аніматорами Ялинкою, Тигром та іншими казковими персонажами. Квест на головних площах міста, традиції святкування Нового Року та Різдва у Вінниці та країнах світу, запальні танці, подарунки – усе це доповнило святкову подорож містом і подарувало усім незабутні враження.

Вінниця завжди святкує новорічно-різдвяний період у яскравих декораціях та з насиченою програмою для різного віку. Оскільки туристична сфера міста впевнено набирає обертів, виникла ідея поєднати святкову програму з екскурсією містом. Не тільки результат, а і попит вже перевищив наші очікування – за чверть доби ми отримали близько 400 заявок на участь. Кількість учасників у двох рейсах обмежувалася сотнею, тож з ініціативи міського голови решті було запропоновано взяти участь у додаткових екскурсіях, які проведуть у січні наступного року. Переконаний, що ті, хто вже побував на святкових рейсах, надовго запам'ятають цю новорічну казку і з такими ж гарними емоціями проведуть усі зимові свята, – говорить директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар