Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
У Літині пенсіонер оздобив власний будинок візерунками з пластикових кришечок та каміння.
14 липня 2020, 12:54
У Літині пенсіонер оздобив власний будинок візерунками з пластикових кришечок та каміння.

У Літині місцевий мешканець Микола Демокв оздобив власний будинок різнокольоровими пластиковими та металевими кришечками. А ще кілька років звозив каміння та биту плитку. За принципом вишиванки, на стінах оселі чоловік виклав кілька візерунків. Нині в запасі має близько трьох тисяч пластикових кришечок і виношує ще одну ідею.

Про це йдеться в сюжеті UA:Вінниця.

Кілька років тому чоловік вирішив додати будинку яскравих фарб. Розпочав із господарських приміщень.Оселю Микола Демков почав оздоблювати з-підмурку.

«Почав збирати залишки плитки. Хто робив ремонти і викидав залишки на смітники, я ходив забирав. Бувало, що мені одразу віддавали», – каже Микола Демков, власник оздобленого будинку.

Близько 300 кілограмів каміння для прикрашання чоловік привіз із Західної України.

«Був у Карпатах, а там каміння – не порахувати. Які хочеш були. Тоді скільки міг – 300 кілограмів і привіз».

Далі чоловік почав збирати кришечки від пляшок – пластикові, металеві. На оздоблення пішло близько 8 тисяч кришечок.

«Була одна заковика – як зробити з кришечок букет. Я пішов до магазину, де продавали все для рукоділля, почав шукати схеми вишивок», – дода Микола.

За принципом вишивки на будинку пан Микола виклав три візерунки – тюльпани з нарцисами, кульбаба та братки. Оздоблення будівель, за словами майстра, зайняло у нього близько двох років.

Є на подвір’ї інші поробки – від декоративного колодязя до внутрішнього паркану, аби собака Біба не гуляв на городі. Верхівки огорожі захищені пластиковими пляшками, а стовпчики у вигляді грибів.

А в квітах та зелені – у господаря смітник.

«Це в мене сміттєва купа. Закрив, щоб її не було видно. Там зверху цвіте цибулька весною, гербери, троянди, ромашки».

 

Квіти, каже чоловік, дуже любить. Сам їх садить, сам доглядає. У нього є кілька видів троянд, лілій, цвіте юка. Під квіти чоловік робить горщики та оздоблює їх.

За першою освітою Микола Демков – облицювальник. Колишній військовий, 30 років працював станційним електромонтером в Укртелекомі. Професією, яку обрав з самого початку, займався все життя, але поза роботою. Тепер на пенсії творить і собі, і людям. Одна з останніх інсталяцій – облаштована на засохлій абрикосі.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар