Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
У краєзнавчому музеї проводять тематичні екскурсії з історії вінницького футболу
11 березня 2021, 16:55
У краєзнавчому музеї проводять тематичні екскурсії з історії вінницького футболу

В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка з історії вінницького футболу.

Експозиція, в основі якої колекція вінничанина Олега Семенова, називається "Вінницький футбол: від становлення до сьогодення". Це особисті речі гравців, футбольні м’ячі та футболки, афіші і програми матчів різних років, кубки та фотознімки – загалом близько 300 оригінальних експонатів.

"Історія вінницького футболу розпочинається від організації в 1911 р. у Вінниці спортивного клубу на одному з островів Південного Бугу (район Кумбар), який отримав назву "Спорт". Його засновниками були художник В’ячеслав Коренєв та юрист і колекціонер Густав Брілінг, відомі також започаткуванням крайового музею (1918 р.). Саме тоді на футбольному полі клубу відбулися перші матчі з-поміж команд навчальних закладів міста", – йдеться в анонсі виставки.

Незважаючи на злети і падіння, вінницькі команди завжди мали палких уболівальників, серед яких і колекціонер Олег Семенов. Виставка триватиме до 18 квітня, щосереди і щосуботи з 12:00 відбуватимуться тематичні двогодинні екскурсії. Реєстрація і подробиці за тел. 098 834 24 96.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар