Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 серпня 2022
20,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
У Калинівці працівники гімназії наквасили на зиму огірків, які виростили на шкільній ділянці
26 липня 2022, 14:40
У Калинівці працівники гімназії наквасили на зиму огірків, які виростили на шкільній ділянці

У Калинівці, що на Вінниччині, працівники місцевої гімназії готують на зиму запаси для шкільної їдальні. Овочі і ягоди виростили самостійно на присадибній ділянці біля школи. Вже наквасили 25 банок огірків, заморозили смородину і вишню.

«Ми маємо город двадцять п’ять соток і навесні засадили його картоплею та овочами. І ось настав час збирати перші врожаї, - каже директорка навчального закладу Олена Костюк. - Перші двадцять п’ять трилітрових банок огірків ми вже заквасили. Але це не межа, плануємо заготовити на зиму не менше п’ятдесяти банок. Також будемо квасити капусту, яку також вирощуємо на шкільній ділянці».

Не лише овочі заготовляють на зиму у гімназії. Молоді кущі смородини дали гарний урожай і працівники гімназії вже заморозили чотири відра ягід смородини. Також заморозили вишню, очікують на урожай кизилу та яблук. Кизил планують також морозити, а з яблук будуть сушити. У шкільній їдальні вже сушать м’яту, яку також будуть додавати у компоти для учнів.

«Ми щиро сподіваємося, що у новому навчальному році буде очне навчання і ми зможемо використати наші овочі та ягоди для приготування обідів. З початку повномасштабної війни ми отримали гарний досвід пекарів і тепер зможемо випікати для наших учнів смачні пироги та багети. А якщо навчання буде дистанційним, залюбки поділимося своїми запасами із нашими захисниками, які нині боронять Україну від рашистів», - говорить Олена Костюк.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар