Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 травня 2021
6,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
У гурті "ТІК" - нова бек-вокалістка. А колишня учасниця готується стати мамою
31 січня 2020, 10:36
У гурті "ТІК" - нова бек-вокалістка. А колишня учасниця готується стати мамою

Вінницький гурт "ТІК" поповнився новою бек-вокалісткою. Учасниця колективу Вікторія Газіна, яка виступала разом із "оленями" з 2010 року, готується стати матір’ю. Її місце зайняла викладачка естрадного вокалу Вінницької районної музичної школи.

Напередодні Нового року Вікторія поділилась щасливою новиною про вагітність.

 

- Щиро радіємо за Віку та її чоловіка Андрія і, звісно, далі продовжуємо спілкуватися. Адже ми з Вікою ще й куми - разом хрестили дочку нашого клавішника Євгенія Зикова, - розповідає лідер "ТІК" Віктор Бронюк.

У пошуках нової бек-вокалістки проводити кастинги гурту не довелось. Вже найперша претендентка, яку запросили в "ТІК" гітарист Сергій Апанасенко та звукорежисер Володимир Гриценко, одразу вразила усіх своїм голосом, професійністю та харизмою.

Вікторія Газіна з чоловіком Андрієм

- Наша нова бек-вокалістка Анастасія Шлосер має професійну музичну освіту. Дуже відповідальна, музично-грамотна і світла людина, яка надзвичайно швидко і легко влилась у колектив. Абсолютно не було потреби витрачати час на якісь роз’яснення чи пояснення. Вже на найпершій репетиції Настя знала майже весь репертуар "ТІК", а розуміння з півпогляда, яке так важливе у ефективній співпраці на сцені соліста й бек-вокалістки, у нас вже теж є. Тож єдиний "підводний камінь", до якого довелось звикати Насті - це українське бездоріжжя, - посміхається Віктор Бронюк. - Наш гурт дуже багато гастролює і, їдучи з одного міста до іншого, ми часто долаємо сотні кілометрів. А наші дороги, всі і так знають, які… Але і до цього швидко звикаєш.

Друге, що після вроди і краси голосу нової бек-вокалістки, викликає цікавість у всіх шанувальників "ТІК" - незвичне прізвище Шлосер. Як розказала Vinbazar.com сама Анастасія, прізвище угорського походження.

 

- Мій батько родом з Угорщини, а дід - взагалі чистокровний угорець. Коли тато був маленьким, родина переїхала до України, - розповідає Анастасія. - У дитинстві я їздила в Угорщину виступати на пісенному фестивалі. З того часу у пам’яті закарбувалася надзвичайно тепла реакція, якою мене приймали глядачі. Почувши моє прізвище, одразу прийняли за свою.

Анастасія Шлосер змалечку захоплюється співом.  Почала співати у 6 років, закінчила музичну школу й вокальну студію, брала участь у багатьох конкурсах і фестивалях. А по закінченні Вінницького коледжу культури і мистецтв імені Леонтовича стала викладачем естрадного вокалу Вінницької районної музичної школи.

Анастасія Шлосер

- Цього року  у мене 6 учнів, з якими займаюся постановкою голосу, - говорить Анастасія. - Але оскільки мені завжди самій хотілося співати та розкрити себе на сцені, я одразу погодилась спробувати свої сили у "ТІК". Під час найпершого виступу з гуртом у Львові я, звісно, хвилювалася, але публіка настільки шалено нас зустріла, що вже з найперших пісень все хвилювання зникло, залишивши лише неймовірне відчуття задоволення від улюбленої справи. Щиро вдячна і шанувальникам, і всім учасникам гурту, що так тепло мене прийняли. Як єдину дівчину у гурті, хлопці мене завжди підтримують, допомагають. У нас чудова, дружна команда, з якою ніколи не буває сумно!

До речі, перед Новим Роком "ТІК" випустив кліп, за сюжетом якого саме шукали вокалістку для колективу. 

 

У гурті

 

У гурті

 

У гурті

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар