Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2021
8,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У громаді на Вінниччині створять індустріальний парк
07 липня 2021, 15:24
У громаді на Вінниччині створять індустріальний парк

У Тульчинській громаді започаткують індустріальний парк в рамках Стратегії розвитку громади до 2030 року. 

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає: «Сьогодні ми називаємо Тульчин культурною столицею Поділля. Місто демонструє гарні результати розвитку громади, інфраструктури і має сприятливі умови для розвитку бізнесу. Ви йдете в ногу зі збалансованою стратегією розвитку Вінницької області до 2027 року. Ви передбачили стратегічний розвиток своєї громади, який в основі має відкриття нових підприємств. І сьогоднішній крок – це підтвердження того, що ваші слова не розходяться зі справами».

За словами Тульчинського міського голови Валерія Весняного, відпрацьовано план заходів по створенню індустріального парку. Наразі, ухвалюється даний план дій до виконання. Також, створили робочу групу з розробки та реалізації «дорожньої карти» по створенню парку. 

Обласна Рада цього скликання надає підтримку ініціативам громад для розвиток. Саме тому, створення індустріальних парків планується у Барській та Козятинській громадах. 

«У розвитку індустріальних парків є досвід Вінницької міської ради. Переконаний, що об’єднавши позитивний досвід, який уже є на території Вінниччини, і додавши щось своє, у нас все вийде! Той, хто ініціював перший, той має всі шанси випередити всіх», - коментує перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар