Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2021
9,0 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Гнівані встановили лавочки-клавіші біля гранітного пам’ятника піаніно «Україна»
29 квітня 2021, 16:36
У Гнівані встановили лавочки-клавіші біля гранітного пам’ятника піаніно «Україна»

У містечку Гнівань, що неподалік Вінниці, встановили дві просторі лавочки у формі клавіш. Біля них висадили десяток молодих туй. Тут продовжують облаштовувати зону відпочинку неподалік місцевої музичної школи для дітей.

Хвилясті лавочки встановлені на металевих каркасах. Поверхню під сидіння пофарбували у білий колір. Чорним нанесли відрізки, де зазвичай знаходяться клавіші на піаніно та акордеоні.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, на місці демонтованого пам’ятника Леніну, тут встановили велетенський скрипковий ключ та гранітне піаніно «Україна». Місцева влада також нам коментувала, що вирішила створити креативний простір. Тематика була очевидною, адже поруч музична школа. Але увічнити захотілося те, чого ще ні в кого не було.

“Піаніно гранітне, тому, що у нас дуже багато майстрів. Наше місто можна назвати батьківщиною майстрів по обробці граніту. У нас поруч гранітні кар'єри Виникла ідея зробити гранітне піаніно в повний зріст. Так, як воно є, таких самих пропорцій. Подібного ніде немає”, - розповідав Володимир Кулешов, мер Гнівані.

 

 

Місцеві жителі вже встигли оцінити креативне оновлення. Й навіть пропонують організувати там караоке для городян та гостей населеного пункту.

«Те, що у Гнівані почали з’являтися такі чудові місця для відпочинку, це прекрасно! А ще милує око, що тут, окрім туй, ще обіцяють висадити багато квітів. Буде де зібратися людям. І вважаю, якщо принести із собою мікрофон, колонку та ноутбук, можна і караоке проводити. До прикладу, організувати посиденьки для людей з віком 50+», - пропонує місцева жителька Любов Дмитрівна.

 

Мешканці молодшого покоління також радіють креативно-музичному простору.

«Біля піаніно встановили дуже круті лавочки. Це не просто місце для відпочинку, а сучасний простір де стане можливим проявити свої таланти всім без винятку», -зауважує Тамара.

 

Зона відпочинку буде облаштовуватися й надалі. Окрім лавочок та озеленення, незабаром мають з’явитися нотна грамота і інші музичні інструменти.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар