Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
09 грудня 2019
3,0 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Тротуари на Центральному мосту Вінниці будуть асфальтованими.
12 квітня 2019, 12:06

У Вінниці почали ремонтувати тротуари на Центральному мосту. Вони будуть не бетонними, як раніше, а асфальтованими, і впоратися з усім робітники обіцяють вже до 20 квітня.

Третій день на Центральному мосту Вінниці працівники ТОВ “ШЛЯХБУД” відбійним молотком збивають старе покриття. У сюжеті «UA:Вінниця» повідомили, що на його місці з’явиться нове покриття покриття – з мілкозернистого асфальту, протяжністю 180 метрів.

За словами Володимира Ніценка, директора Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради, мілкозернистий асфальт за своєю технологією дешевшийза інші, наприклад поліуретановий, та стійкіший до погодніх умов і протиожеледних засобів.

У повідомленні йдеться, що п’ятеро працівників ТОВ “ШЛЯХБУД” роботи з демонтажу проводять вручну, адже перекриття мосту та ширина тротуару не дозволяє заїхати техніці. Бригадир Тарас Дідусенко, розповів, що через це роботи використовують за допомогою двох електростанцій, двох великих перфораторів, бензорізу, а також лопат, тачок та щіток для прибирання.

 

– Зараз готуємо основу під асфальтування… Тут раніше був бетон: ми його здовбуємо, щоб покласти асфальтне покриття. Зверху пролиємо емульсією, потім покладемо шар асфальту і закатаємо катками, – розповів Тарас Дідусенко.

 

В сюжеті повідомили, що за такою технікою у місті заасфальтувати ділянки пішохідних смуг на вулицях Василенка, Ступки, Київської, Саксаганського та Матроса Кішки. Також завершують ремонтні роботи й на Гніванському Шосе та на вулиці Пирогова, біля кінцевої зупинки тролейбусів “Аграрний університет”.

Скільки грошей витратять на ремонт тротуарів на Центральному мосту, поки що не говорять. Зі слів Володимира Ніценка, “роботи виконуються в межах поточних видатків”, а точну суму можна буде назвати “лише після того, як роботи будуть виконані повністю, будуть проведені відповідні обміри і підписаний акт виконаних робіт”.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар