Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 червня 2022
29,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
Традиція, якій не зраджують: 8000 одиноких пенсіонерів на Вінниччині отримали подарунки до свят
05 січня 2022, 16:14
Традиція, якій не зраджують: 8000 одиноких пенсіонерів на Вінниччині отримали подарунки до свят

Понад 8000 новорічних подарунків отримали одинокі старенькі на Вінниччині напередодні новорічних свят з ініціативи народних депутатів Лариси Білозір та Миколи Кучера. Така гарна традиція триває уже четвертий рік поспіль як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану.

Загалом новорічні подарунки отримали самотні дідусі та бабусі у 20 громадах Вінниччини: Тульчинській, Шпиківській, Шаргородській, Мурафській, Джуринській,  Чернівецькій, Бабчинецькій, Томашпільській, Вапнярській, Мурованокуриловецькій, Ладижинській, Гайсинській, Кунківській, Кранопільській, Теплицькій, Соболівській, Джулинській, Бершадській, Ободівській, Тростянецькій.

Лариса Білозір вітає самотніх пенсіонерів

Привітання і подарунки від Лариси Білозір

"Ми щороку знаходимо можливість для допомоги пенсіонерам у переддень великих свят. І зустріч Нового року якраз одне з таких періодів. Погодьтеся, навіть незначна увага у ці дні наповнює душу особливим теплом і любов’ю. Приємно, що нашу місію добра підтримують й інші та переймають успішний досвід. Моя величезна вдячність соціальним працівникам, які з року в рік зголошуються бути нашими волонтерами у цій добрій традиції", – зазначив Микола Кучер у дописі на власній сторінці у фейсбук.

Більшість літніх людей, якими опікуються працівники територіальних центрів соціального обслуговування, не мають рідних, які б у ці новорічно-різдвяні дні приділили їм увагу. Тож такі благодійні акції потрібні, щоб одинокі пенсіонери відчули надію на краще. 

Привітання мешканцям інтернатів для престарілих

"Піклуватися про самотніх стареньких – це наш обов’язок. Знаю, що кожного року вони чекають уваги і турботи. Такі зустрічі – щирі та безцінні. Радість цих людей важко передати словами.  У громадах є чимало самотніх довгожителів, до яких, через різні життєві обставини, окрім соціальних працівників, на жаль, ніхто не заходить. А вони ж, як діти, чекають теж дива напередодні новорічних свят. Тому нашій родині надзвичайно приємно і важливо подарувати такі хвилини радості тим, хто цього по-справжньому потребує", – підкреслила народна депутатка Лариса Білозір. 

Нагадаємо, народні обранці Лариса Білозір та Микола Кучер також передали новорічні подарунки підопічним будинків-інтернат та вихованцям інклюзивно-ресурсних центрів у себе на округах.

Привітання від Лариси Білозір і Миколи Кучера

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар