Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ
06 грудня 2022, 20:18
Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

З початку повномасштабної війни педпрацівники, вихованці та учні освітніх закладів Калинівської громади виготовили вже сотні оригінальних сувенірів для підтримки українських захисників. Їх передавали волонтери на передову, пораненим у госпіталь, рідним, які приїздили на ротацію.

А цього разу роботи дітей відправлять аж у Францію у благодійний фонд "Vesna 64 Paux France". Усі роботи продадуть на аукціонах, благодійних акціях, а кошти - передадуть на допомогу військовим.

Це акція, у якій представлятимуть роботи не лише з Калинівської громади, а й з Києва, Вінниці. Але роботи калинівчан, то основна частина, - каже очільниця волонтерського руху Благодійного Фонду "Без кордонів" Олена Мед. - У нас налагоджена гарна співпраця із французами. Ось, на днях, очікуємо чергову фуру із продуктами харчування, ліками, речами першої потреби. Співпрацюємо із Благодійним фондом "Vesna 64 Paux France". Керівники цього фонду й запропонували нам такий вид співпраці, а коли ми звернулися у відділ освіти - нам пішли на зустріч.

Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

Учні та педагогічні працівники Калинівської громади з охотою та ентузіазмом взялися до роботи. Адже розуміють, що будь-яка допомога українським військовим, людям, які постраждали від рук рашистів, зараз на часі. Тому їх фантазії і таланту не було меж. Вони виготовили вироби з тканини, паперу, дерева, ниток, бісеру, природного матеріалу, картини - перерахувати усі роботи дуже важко.

Працювали у ліцеях, гімназіях, закладах дошкільної освіти, в будинку дитячої творчості. Усі старалися, щоб їхні роботи були гарними та їх хотіли купити іноземці. Деякі роботи - унікальні. Чого лише вартий літак "Мрія", якого зв'язали гачком. Та й інші роботи заслуговують на похвалу, - розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Сувеніри з Калинівщини продаватимуть у Франції для підтримки ЗСУ

Найближчим часом роботи школярів відправлять у Францію. Організатори акції пообіцяли, що повідомлять згодом про те, яку суму вдалося вторгувати освітянській родині.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар