Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Стартував кубок міста на призи міського голови з інтелектуальних ігор.
27 жовтня 2021, 17:19
Стартував кубок міста на призи міського голови з інтелектуальних ігор.

Вчора, 26 жовтня, в Міському Палаці Мистецтв стартував розіграш 28-го Відкритого кубку міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови! Змагання організовані Вінницькою міською радою, Департаментом культури ВМР та Департаментом освіти ВМР, генеральним спонсором вже багато років є страхова компанія "Місто".

Череду із чотирьох змагальних днів розпочала гра "Що? Де? Коли?" - наймасовіша з усіх інтелектуальних дисциплін. Першими на старт вийшли о 14-00 32 шкільні команди, віком учасників від 3 до 11 класів та перших курсів коледжів і училищ. Вони змагались в трьох вікових групах та представляли в загальному 16 різних навчальних закладів міста Вінниці, Вінницької територіальної громади та навіть міста Жмеринка! За результатами 30-ти запитань, серед яких були і відеозапитання від зірок телебачення Олега Панюти та Анни Завальської, місця розподілились так:

Старша група (10-11 класи):

1 місце: Сингулярність (ВТЛ)

2 місце: Альтернативні колеса (Подільський ліцей)

3 місце: МіленіУМ (ВВПУСП)

Середня група (7-9 класи):

1 місце: Хачі з Турбова (ВФМЛ №17) - вони ж 3 місце заліку загального

2 місце: Еврика (школа №31)

3 місце: Гімназисти (школа-гімназія №2)

Молодша група (до 6 класу вкл.):

1 місце: ЕКО (школа №12)

2 місце: Smile (школа №33)

3 місце: Фортуна (школа №31).

Наступними о 18-00 до ігор долучились дорослі та молодіжні команди, котрих цього року зібралось 35, 10 з яких представляли вищі навчальні заклади міста та змагались додатково у молодіжному заліку. Запитання читав відомий композитор, художник та ветеран інтелектуальних ігор - Віктор Байрак. Вперше за багато років питання Кубку міста зі Що? Де? Коли? пролунали зі сцени виключно українською мовою. "Проводячи цю гру в Вінниці і саме на цих питаннях ми долучаємось до міжнародної благодійної ініціативи допомоги онкохворій дівчині і від імені організаторів та всіх учасників зробимо відповідний внесок у цю потрібну справу" - сказав перед початком Євген Майданик, директор Міського Палацу мистецтв. А тепер власне до результатів.

1 місце посіли гравці команди "T.0,5.Т", що захистили титул дворічної давнини (в 2020 році ігри Що? Де? Коли? не проводились через пандемію),

2 місце в активі "Пінти", що лідирувала в таблиці тривалий час, але поступилась перемогою в останньому турі.

Долю третього місця не змогли вирішити навіть додаткові показники, тому наразі маємо дві команди, що посіли цю сходинку: "АК" та "Маленький цифровий ревербератор".

Серед молодіжних команд трійка виглядає так:

1 місце: "Золоті студенти" (ВНТУ)

2 місце: "CSS, а мы крепчаем" (ВНМУ)

3 місце: "Рандом"(ВНМУ)

Повні таблиці результатів незабаром можна буде побачити на сторінці МПМ: zoria.vmr.gov.ua/

А вже сьогодні і завтра команди школярів і дорослих продовжать ігри в дисциплінах "Ерудит-Квартет" і "Брейн-Ринг", та далі змагатимуться за призи від міського голови Сергія Моргунова!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар