На сайті Київської міської ради зареєстрували петицію з пропозицією змінити назву станції Сирецько-Печерської лінії метрополітену "Лук'янівська" на "Непереможна". Автор звернення вважає, що такий крок допоможе увічнити сучасну історію боротьби столиці.
Про це пише РБК-Україна із посиланням на петицію.
Головне:
- Нова ініціатива: Петиція №14255 пропонує дати пошкодженій станції нову символічну назву - "Непереможна".
- Символ стійкості: Автор ідеї наголошує, що ця локація вже стала уособленням здатності Києва відновлюватися після важких ударів.
- Контекст руйнувань: Пропозиція з'явилася наступного дня після масштабного обстрілу 24 травня, під час якого суттєво постраждав вестибюль станції.
- Збір підписів під ініціативою стартував сьогодні, 25 травня.
Чому кияни пропонують змінити назву
Петицію створив Дмитро Ніколаєвський. За його словами, Київ має активніше фіксувати у міському просторі події сучасної повномасштабної війни та героїзм містян.
"Нам треба увічнювати наше героїчне сьогодення. Станція вже стала символом стійкості українців та здатності столиці відновлюватись попри постійні напади з боку ворога", - підкреслює ініціатор перейменування.
Зараз триває збір голосів. Для того, щоб міська влада та профільна комісія Київради розглянули це звернення, петиція має набрати 6 000 підписів протягом наступних 59 днів.
Петиція має назбирати 6 тис. голосів, щоб її розглянула влада (скриншот)













Глянець
Додати коментар