Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
США виділять 50 мільярдів доларів на гуманітарну допомогу українцям
10 березня 2022, 20:51
США виділять 50 мільярдів доларів на гуманітарну допомогу українцямСША виділять 50 мільярдів доларів на гуманітарну допомогу українцям

Вашингтон виділить 50 мільярдів доларів на гуманітарну допомогу українцям, які страждають від російської агресії. Кошти будуть виділені в рамках програми продовольчої допомоги.

Про це заявила віцепрезидентка США Камала Гарріс під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою

"Ми жертвуємо додаткові 50 мільярдів доларів, щоб допомогти реалізувати гуманітарну допомогу. Очевидно, що разом, солідарно, ми зробимо все, щоб забезпечити всі гуманітарні потреби, а також безпеку України та українського народу", — сказала Гарріс.

Віцепрезидентка зазначила, що США підтримують українців, які продемонстрували велику мужність і додала, що весь цивілізований світ розлючений, коли бачить, що відбувається в Україні з невинними дітьми, матерями, батьками, бабусями та дідусями – людьми, які тікають, залишають все, що у них було.

Окремо Камала Гарріс звернула увагу на різке падіння курсу російського рубля і дуже низький кредитний рейтинг Росії в результаті введення санкцій.

"Це реальні наслідки для Росії від війни Путіна", — наголосила вона.

Що відомо

  • Міжнародний валютний фонд сьогодні 10 березня надав Україні 1,4 млрд дол. США в еквіваленті за програмою екстреної підтримки Rapid Financing Instrument.
  • Палата представників США виділила для України 13,6 мільярда доларів термінової допомоги. Гроші передбачені на воєнну, економічну та гуманітарну допомогу.
  • Китай надасть Україні гуманітарну допомогу на майже 800 мільйонів доларів.
  • Велика Британія 100 мільйонів доларів через Світовий банк, щоб підтримати основні державні функції та пом'якшити фінансовий тиск, спричинений вторгненням Росії.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар