Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 вересня 2020
17,8 °C
дождь

Новини

Вінниця
Спочатку – аудит : Розпочинається процес передачі "Вінницяоблводоканалу" у власність міської громади
12 березня 2020, 14:42

Cьогодні, 11 березня, у Вінниці  було підписано договір між українським представництвом компанії "Deloitte" (ТОВ "Делойт і Туш") і Вінницькою міською радою щодо проведення аудиту та надання консультаційних послуг з оптимізації управління КП "Вінницяоблводоканал" та КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". 

 

Міська рада ще восени 2019-го рішенням сесії надала згоду на прийняття в комунальну власність міста майна облводоканалу. Аудит КП "Вінницяоблводоканал" буде комплексним: діагностика операційної діяльності, фінансова, юридична діагностика, визначення проблемних зон та ефективної концепції цільової операційної моделі управління тощо.

"Враховуючи, що біля 80 % усіх потужностей "Вінницяоблводоканалу" направлені саме на обслуговування територіальної громади міста, природньо, щоб саме підприємство було у власності територіальної громади. У минулому році ми прийняли відповідне рішення щодо надання згоди на передачу його у комунальну власність міста. Але без серйозного обґрунтованого комплексного аудиту територіальна громада не може забирати підприємство. Тому  спільно з облдержадміністрацією було прийнято рішення щодо замовлення аудиту. "Вінницяоблводоканал" та "Вінницяміськтеплоенерго" – два найбільших комунальних підприємства, які надають послуги і які взаємопов’язані один з одним, і тому ми повинні вже до моменту передачі підійти з розумінням і обрати найкращу модель управління", – сказав міський голова Сергій Моргунов.

В обласній раді уже створено робочу групу, яка має запустити процес передачі КП "Вінницяоблводоканал" в комунальну власність Вінницької міської ОТГ.

Термін виконання умов договору – до кінця року.

Нагадаємо, торік 9 жовтня  у Вінниці повінстю перекрили електрику водоканалу, а перед тим припинили електропостачання водопровідно-насосних станцій. Напередодні енергетики попередили про припинення подачі електроенергії водоканалу. Раніше депутати міськради знайшли гроші для того, щоб Вінниця не залишилася без води, тож "Вінницяобленерго" відтермінувало знеструмлення водоканалу. Однак, за інформацією пресслужби "Вінницяобленерго", керівництво КП "Вінницяоблводоканал" на чолі з директором Олександром Чернятинським так і не надало обіцяного плану розрахунків.  Тож терпець енергетичного монополіста увірвався і він попросив вінничан запастись водою і з розумінням поставитись до ситуації. Аж 23 жовтня водоканал зумів домовитися з енергетиками, після чого погрози припинилися. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар