Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2022
-2,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Сьогодні відбулась відкрита прес-конференція з приводу проведення Фестивалю польової кухні пам’яті Тараса Сича. Початок дійства 28 червня о 14-00 в ЦПКіВ ім. Леонтовича на Площі Водограю.
23 червня 2021, 18:00
Сьогодні відбулась відкрита прес-конференція з приводу проведення Фестивалю польової кухні пам’яті Тараса Сича. Початок дійства 28 червня о 14-00 в ЦПКіВ ім. Леонтовича на Площі Водограю.

Під час зустрічі директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи ВМР Олег Парфілов та представниця фонду "Подільська Громада" Олена Данилова журналістам, що в день фестивалю функціонуватимуть чотири польові кухні від МНС та військових. Там будуть готуватись справжня солдатська каша, узбецька думляма, український борщ, уха та інші страви. Також функціонуватимуть два десятки інших локацій, на яких в польових умовах будуть готувати плов, бігус, гороховий суп та навіть кабанчика на вертелі!

Зіркові гості фестивалю також озвучили і своє меню. Так, Костянтин Грубич презентуватиме перлову каша з овочами, а Лесик і Пан Карпо – закарпатський бограч.

І не їжею єдиною буде цікавий фестиваль - в рамках фестивалю демонструватиметься спеціалізована військова та медична техніка, а всі охочі будуть мати можливість для фото. І для дітей також буде чимало цікавих локацій і активностей.

"Ми пропонуємо відвідувачам фестивалю придбати спеціальну "фестивальну тарілку". Вона коштуватиме 100 грн. Із нею можна буде скушткувати все, що заманеться!" - розповідають організатори. А всі зібрані таким чином кошти підуть на придбання систем відеоспостереження і комплектування медичних рюкзаків.

Організатори фестивалю:

- Вінницька міська рада

- БФ «Подільська громада»

- КП «Вінницязеленбуд»

- Міський Палац мистецтв.

#МіськийПалацМистецтв #ДеньКонституції

#ФестивальПольовоїКухні #ФестивальПамятіТарасаСича

#VinCultureCode #ДепартаментКультури

#ВінницяКультура #ТворчаВінниця

VinCulture Code, Фонд громади "Подільська громада"

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар