Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
«Скіф» з Ізраїлю служить в Теробороні Вінниччини
30 травня 2022, 18:30
«Скіф» з Ізраїлю служить в Теробороні Вінниччини

Розвідник із позивним “Скіф” пройшов трирічну строкову службу в армії Ізраїлю, де навчання та підготовка до бойових дій тривали із сьомої ранку до одинадцятої вечора. Зараз він служить в одному із підрозділів 120 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Йому 25 років, родом із Вінниччини.

«Розвідник – це покликання – це на все життя – це те, до чого лежить душа і серце. Щоб стати розвідником потрібно багато і наполегливо тренуватись. Будні розвідника – це постійна робота над собою. Це і фізична підготовка, і військова топографія, і ще чимало предметів, які дозволяють розвідникам вижити і виконати поставлене перед ними завдання», – каже «Скіф»

Досвід, здобутий в Ізраїлі, знадобився. “Скіф” повернувся в Україну одразу повномасштабного вторгнення. Зі своїми побратимами вдень і вночі напоготові, бо розвідники – це очі та вуха бойового підрозділу.

«Маю за честь захищати рідну землю, там, де моє коріння, моя душа, до останнього, аж поки не згине нечисть, та не очиститься людською кров’ю полита земля», – каже боєць.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар