Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Шиє та продає ляльки, еко торбинки, штучні квіти: 13-річна переселенка збирає гроші на акумулятор для ЗСУ
01 серпня 2022, 15:33
Шиє та продає ляльки, еко торбинки, штучні квіти: 13-річна переселенка збирає гроші на акумулятор для ЗСУ

У Вінниці 13-річна Лідія Немлійшиє та продає ляльки, екоторбинки, штучні квіти. Все, аби допомогти ЗСУ. Зараз дівчинка збирає гроші на акумулятор, що працює на сонячній батареї, для "своєї улюбленої" 36-ї бригади.

«Є екосумки, є прикольні гуски. Боже, як я їх люблю! Є ще патріотичні зайці і ляльки», — розповідає дівчинка.

Волонтерить Ліда з 6 років. Ще з 2014 року родина підтримує оборонців 36-ї окремої бригади морської піхоти, розповідає мама дівчини Юлія Немлій. Бійці, каже, навіть дали дочці позивний — «Мишка».

«Ліда зі мною з 14-го року на волонтерці, починала, як всі — малювала, а потім на вокзалі відкрився пост, де зустрічали військових, і вона там робила каву й бутерброди. Так з хлопцями познайомилася, і людям було цікаво, що вона мала, і тоді Ліда зрозуміла, що можна діяти і допомагати», — каже мама дівчинки Юлія Немлій.

До Вінниці з Миколаєва сім’я переїхала на початку травня.

«Миколаїв під ракетними обстрілами, і ми живемо в такому районі, де щодня прилітає, тому виїхали з дочкою і заради того, щоб не сидіти. Вже такий шлях пройдено, волонтерську діяльність не полишимо», — розповідає Юлія.

За три години волонтерка вторгувала 600 гривень. Аби назбирати на акумулятор для військових, виготовлятиме вироби та реалізовуватиме їх і надалі.

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар