Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-1,1 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
Шестирічна вінничанка продає прикраси, аби купити бронежилет
22 серпня 2022, 11:23
Шестирічна вінничанка продає прикраси, аби купити бронежилет

Настя Тишкевич з Літина, що на Вінниччині, використовує літні канікули з користю: робить прикраси з бісеру, продає, а виручені кошти сім’я переказує фонду «Повернись живим». Про те, як виникла ідея та як її вдалося реалізувати для «Пенсійного кур’єру» розповіли дівчинка та її мама Ганна.

«Я побачила, що в моєї бабусі Люби багато різнокольорового бісеру. Вона ним вишиває, навіть ікони для мами й тата вишила. Бабуся і мене вчить всьому, а я її навчила користуватися електронним годинником. А як плести з бісеру мені показала на гуртку в Центрі творчості вчителька Тетяна Олександрівна. Це мій улюблений гурток! Тому я вирішила сплести обручки і продати їх, щоб зібрати гроші на бронежилет», – розповідає Настя.

Дівчинка закінчила перший клас літинської школи. Вона – старша донька у сім’ї Максима та Ганни. За словами мами, на прохання Насті їй обладнали робоче місце прямо на вулиці, біля магазину її дідуся. Там дівчинка плела і відразу продавала прикраси з бісеру.

«Приходило багато-багато людей, усі розпитували. А я розповідала, що збираю гроші на бронежилет. Дехто купував обручки, а дехто просто так давав гроші», – ділиться Настя.

За кілька годин дівчинці вдалося зібрати 749 гривень. Але на цьому юна українка зупинятися не збирається. Каже, що тепер збиратиме кошти на танк.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар