Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 квітня 2020
9,4 °C
ясно

Новини

Вінниця
Щорічне змагання з дріфтингу Belshina Drift Pro у Вінниці
13 червня 2018, 12:58

Любителі швидкості адреналіну і підвищеної  небезпеки на цих вихідних  могли насолоджуватися щорічними змаганнями з дріфтингу Belshina Drift Pro, яке відбулось у м. Вінниці на Аеродромі «Калинівка» . Пілоти з усієї України і ближнього зарубіжжя приїхали позмагатися за немалий призовий фонд.  Окрім відомих гонщиків на трасу виїжджали і нові обличчя, які склали гідну конкуренцію і показали високий рівень майстерності та уміння.  

Відкривали змагання парад пілотів.

  До аеродрому було зручно дістатися на безкоштовному маршрутному таксі, яке курсувало цілий день в обидва напрямки.  Особливу увагу організатори відвели на безпеку шоу. Для усіх бажаючих був відкритий  сервіс-парк,  де гоночні автомобілі стояли максимально близько до глядачів.

Один з пілотів, Іван Бавровскій, дозволяв і навіть запрошував дітей посидіти в його авто та зробити фото.

Побувавши на Belshina Drift Pro з жахом уявляєш, яке напруження за кермом гоночного авто. Адже здавалося, що ніяких  меж для  гонщиків не існує. 

Шоу не можна порівнювати з жодним іншим, яке відбувється у Вінниці. Від старого до малого, кожен зміг відмітити щось цікаве для себе.

Втомлені, але під гостротою вражень усі поверталися додому. Кожен знайшов чим себе здивувати і обовязково повернеться наступного року.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар