Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
«Щоб всім було тепло»: Жмеринка готується до опалювального сезону-2022
06 жовтня 2022, 17:20
«Щоб всім було тепло»: Жмеринка готується до опалювального сезону-2022

Опалювальний сезон 2022-2023 називають одним з найскладніших за часи незалежності України через окупацію росії, повномасштабну війну та постійні ракетні обстріли.

У Жмеринці готуватися до опалювального сезону розпочали ще в перші місяці літа, а сьогодні комунальне підприємство та соціальні об’єкти мають відповідні дозволи та акти на початок опалювального сезону та запуск котелень.Автор: Жмеринка.City

Уже незабаром має розпочатися опалювальний сезон, і в Жмеринській громаді роблять усе можливе, щоб він пройшов без перебоїв, і «щоб усім було тепло».

Міський голова Анатолій Кушнір розповів, що на сесії міської ради прийняли Антикризовий план реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальному сезоні 2022-2023, який передбачає ряд заходів спільно з балансоутримувачами котелень, мереж, споруд, об’єктів електроенергетики та альтернативної енергетики.

Перший заступник міського голови Костянтин Тимунь зауважив, що для закладів освіти закупили потужні генератори, які можуть забезпечувати навіть роботу вентиляції в укриттях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Колегія освітян Жмеринки в укритті-2022: відео

«Наше завдання: щоб усім було тепло – і в школах, і в садочках, і в лікарнях, і навіть якщо хтось приїхав до нашої громади як внутрішньопереміщена особа. Ми передбачаємо не лише альтернативні джерела для забезпечення теплом соціальні заклади, а й плануємо облаштування кількох пунктів обігріву для тих людей, які, не дай Боже, втратили домівку чи приїхали да нашого міста і не мають змоги де переночувати», – акцентує Костянтин Тимунь.

У минулому році представники Української волонтерської служби організували пункт обігріву на залізничному вокзалі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Жмеринці Українська волонтерська служба організувала пункт обігріву

Директор МКП «Енергоресурс» Анатолій Житніцький розповів, що Жмеринка – одне з перших міст у Вінницькій області, яке отримало усі дозвільні документи на готовність теплового господарства до роботи в опалювальний період. Перевірку пройшли також теплові мережі та допоміжне обладнання котелень.

Заклади освіти у нашій громаді одні з перших отримали акти на гідравлічні випробування внутрішньої системи опалення і також готові до опалювального сезону.

«Ось тут у нас заготовлені дрова твердих порід дерев, які дають максимально тепла: дуб, черешня і граб. У нас на підприємстві є котельні і на газу, і на твердому паливі», – говорить майстер дільниці МКП «Енергоресурс» Ігор Лисаков.

«Завдяки цій котельні ми забезпечуємо теплом наш басейн, підігріваємо воду в чаші та подаємо теплу воду до душових кабінок. У день на ці потреби витрачаємо орієнтовно 0,3-0,4 м.куб. деревини. Використовуємо тверді породи: граб, береза, дуб, черешня», – машиніст-кочегар МКП «Енергоресурс» Олександр Грамарчук.

Працівники комунального підприємства розповідають, що мають альтернативу на різні випадки.

«На випадок збоїв маємо можливість підключення об’єктів соціального значення до централізованої котельні. Робимо все можливе, щоб усім було тепло», – говорить працівники котелень.

Управління ЖКГ Жмеринської міської ради здійснило заміну системи опалення в закладах освіти, де була потреба у ремонтах для того, щоб у всіх приміщення температура відповідала нормам.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар