Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 вересня 2021
10,8 °C
дождь

Новини

Вінниця
Що побачити, де поїсти і переночувати: у Вінниці з’явився офіційний туристичний путівник
15 вересня 2020, 17:32
Що побачити, де поїсти і переночувати: у Вінниці з’явився офіційний туристичний путівник

У Вінниці презентували перше офіційне видання, яке детально описує всі складові туристичної сфери міста. У переліку серед того, куди піти, розповідають, де поїсти і переночувати. Також путівник містить інфографіку з розкладом громадського транспорту і телефонами служб таксі.

До сьогодні різноманітні організації, пов’язані з туризмом у Вінниці, випускали флаєри, буклети, каталоги, мапи й навіть тематичні онлайн- чи офлайн-довідники. Але версію, яка б могла дати відповіді на більшість питань мандрівників, місто отримало тільки зараз.

Путівник Вінницею ― це перше туристичне друковане видання міста на цілих вісімдесят сторінок, упорядковане працівниками департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Воно розповідає про історію Вінниці та її видатні постаті, місцеві туристичні об’єкти (архітектуру, мурали, скульптури, прогулянкові зони з фонтанами та водоймами), дозвілля (екскурсії, водні атракції й інші розваги), найяскравіші події, подільську кухню та вінницькі гастробренди (із вказівками, де це можна замовити чи придбати). Путівник містить інфографіку з розкладом місцевого транспорту й телефонами служб таксі, розділи з переліком найпопулярніших ресторанів, кав’ярень, пабів, готелів, гостелів і заміських комплексів.

Ті, хто захоче продовжити подорож Вінниччиною за межами обласного центру, зможуть знайти необхідну для себе інформацію так само у цьому виданні. Путівник оповідає, на які локації області варто звернути увагу в першу чергу і які тури можливо замовити, щоб охопити сусідні міста та селища.

Ексклюзивне видання незабаром зможуть отримати клієнти закладів, у партнерстві з якими був реалізований друк перших накладів, а також учасники майбутніх туристичних заходів по Україні. Решта охочих мають можливість до кінця вересня взяти участь у квесті та виграти сам путівник і на додачу фірмові сувеніри, створені у стилі офіційного бренда Вінниці. Умови квесту опубліковані у соціальних мережах Instagram та Facebook на офіційних туристичних сторінках міста Visit Vinnytsia.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар