Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 травня 2019
23,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Розпочалось оформлення муніципальних карт вінничан
11 березня 2019, 18:07

У Вінниці розпочали оформлювати муніципальну карту вінничанина.

В першу чергу її видаватимуть містянам, які користуються пільгами у громадському транспорті.

“Таких у Вінниці близько 100 тисяч. Ми вже почали реєструвати і оцифровувати їхні дані аби виготовити їм картки до осені, за якими вони в подальшому матимуть пільгу на проїзд, – говорить директор “Вінницякартсервіс” Катерина Бабіна. – Не треба спішити. В перші дні 500 чоловік хотіли зареєструватися. Зробили ажіотаж. Кожний встигне до осені оформити картку. Усім одразу розписуємо конкретну дату, в який день треба прийти за карткою”.

Школярів, студентів та інших мешканців міста, які не мають пільг, почнуть реєструвати з травня. Школярам видадуть картки вінничанина у навчальних закладах.

“40 тисяч школярів і стільки ж студентів. У навчальному закладі це буде простіше. Це буде по бажанню, бо не всі користуються транспортом”, – пояснює Катерина Бабіна.

Хто не має вінницької приписки, той не матиме переваг.

“Багато звертаються людей, які живуть у Вінниці, але приписані в іншому місті. Та вони даремно приходять. Програма діє лише для вінничан”, – додає Бабіна.

З 1 жовтня скасують паперові посвідчення, які дозволяють їздити безкоштовно.

“Головна ідея запустити електронний квиток. Зможемо фіксувати кількість пільговиків. Матимемо чітку статистику, в якій компенсації виплачувати транспортній компанії. Будемо знати пасажиропотік, щоб формувати тариф”, – підкреслила Катерина Бабіна.

Але електронний квиток це лише частина муніципальної карти вінничанина. Є ключем до інших послуг. До неї приєднають інші додаткові сервіси. Картка буде з чипом. Зокрема, нею можна буде розраховуватися за прокат велосипедів.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар