Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,5 °C
ясно

Новини

Вінниця
Радіотехнік з Вінниці власноруч майструє хіт осені 2020 року — рюкзаки з дисплеями
15 вересня 2020, 17:27
Радіотехнік з Вінниці власноруч майструє хіт осені 2020 року — рюкзаки з дисплеями

Радіотехнік з Вінниці власноруч майструє рюкзаки з дисплеями. Управляє зображенням зі свого мобільного за WI-FI. Репліки дорогих брендів паяє прямо у себе на кухні. Підрахував, що собівартість одного рюкзака обходиться практично в п'ять разів дешевше. 

Прогулюючись вулицями Вінниці, Олександр «притягує» до своєї спини чимало поглядів перехожих. Його рюкзак — повноцінний екран.

«Світлодіодна стрічка, маленький контролер і повербанк. Все, що для цього щастя треба», - пояснює Олександр жінці з дитиною, їх зацікавив рюкзак.

 

 

«Клас! Скільки коштує?», - цікавиться Катерина Просяннікова.

«1700 гривень», - відповідає їх Олександр.

«Та ладно, я думала, доларів США», - дивується Катерина.

Рюкзак Олександра — репліка модного бренду, яка обійдеться покупцеві в практично п'ять разів дорожче. Ціна стартує від семи тисяч гривень. Так, як хлопець дипломований радіотехнік, вирішив змайструвати копію власноруч. Для цього йому знадобилися улюблена сумка, світлодіодна стрічка, мікроконтролер, дроти. Всі деталі паяв на кухні.

«Потрібно перепаяти 96 дротів і тоді на дисплеї загоряються всілякі графічні зображення. Є ефект вогню. Це досить лампово», - демонструє Олександр.

А також є зорепад або тексти. Задає тематику і зміст зображенню Олександр дистанційно. З будь-якого мобільного через WI-FI. Система живлення екрану також проста — звичний кожному повербанк. І якщо ще місяць тому необхідно було програти з деталями 18 годин, то зараз ...

«Повністю розібрався, я розумію, що мені потрібно чотири години. І я повністю збираю. І записую програму у мікроконтролер», - додає.

Саморобна репліка рюкзака-дисплея не залишає байдужими як власників оригіналів.

«У нього такий же рюкзак, як у мене. Я теж хочу навчитися таке робити», - каже дорогою до школи Влад Столярчук. Хлопчику батьки купили оригінал цієї осені.

Так і тих, хто подібний аксесуар побачив вперше.

«Прикольно, я такого не бачила. Можна ставити якусь тематику будь-яку собі, під свій настрій. Це робить людину унікальною і особливою», - зауважує Катерина Просяннікова.

Олександр тим часом розробляє власну техніку використання електронних дисплеїв у одязі. А також міні-екрани для бейджів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар